+420 739 657 624 | mezihorak@silponix.cz

SPOLUPRÁCE

Spolupráce - MOTORSPORT

Vážení potencionální partneři,

nabízíme reklamní plochu na našich závodních vozech pro prezentaci Vaší firmy, tj. Vaše firemní logo jak pro Vás, pro Vaše obchodní partnery, tak i k upoutání pozornosti potenciálních nových zákazníků či spolupracovníků.

Po každém závodě pro Vás budeme mít přichystané profesionální fotografie ze soutěže, později i sestřih videí, případně i report ze závodu na Vaše webové stránky nebo pro jiné užití.

Dále jsme schopni Vám zorganizovat zážitkový program a povozit v závodních autech Vás nebo Vaše obchodní partnery.

 

Náš tým

Náš tým nese název Silponix Racing a vznikl ve firmě Silponix s.r.o., která byla založena 1. dubna 2015.

Zabýváme se stavbou a pronájmem vozů značky HONDA. Především zaměření rally, vrchy, okruhy.
Zabýváme se také zakázkovou úpravou motorů, převodovek, podvozků i celých závodních vozů, vyrábíme vlastní díly pro motorsport.
Jsme autorizovanými dealery pro střední Evropu ECU HONDATA a provádíme ladění na výkonové brzdě pro závodní vozy.

Naše vědomosti, dovednosti a zkušenosti jak ze závodních tratí, tak i z úprav závodních vozů se snažíme zúročit při soutěžích rally na úrovni jak mistrovství České republiky, rallysprintů, ČMPR apod..

Již spolupracujeme:

Firma Motoforza

Firma Motoforza se zabývá výrobou motocyklových kapotáží a jejím příslušenství, avšak vyrábí i laminátové díly speciálně na Hondu CRX. Právě tyto laminátové díly byly použity na stavbu závodního okruhového speciálu pro jezdce Zdeňka Sýkoru (Firma Motoforza) u které jsme byli přítomni, stavba vozu totiž probíhala u nás ve firmě Silponix.

SForza Racing je tým na základě firmy Motoforza. Společně jezdíme jako technická podpora na okruhové závody v ČR, ale i do zahraničí.

Firma Protlum se zabývá výrobou tlumičů pro motorsport dle přání zákazníka. Tlumiče PROTLUM máme v našich závodních vozech, ale také je odborně montujeme na auta zákazníkům. Tlumiče Protlum řady Top-Race 3 a ARV máme na našich závodních vozech Honda Civic VTi, které pronajímáme ale i sami s nimi jezdíme. Zákazníci jako např. Michal Sklenář je má na voze Honda CRX – RALLYCROSS, Tomáš Vyvlečka na voze Honda Civic VTi 5g – RALLY, jezdec Zdeněk Sýkora na okruhovém speciálu Honda CRX – OKRUHOVÉ ZÁVODY a také Marek Horák se svou Hondou Civic VTi 5g, který se zúčastňuje na amatérských okruhových závodech.

Tomáš Vyvlečka - RALLY - Honda Civic 5g VTi
Silponix - RALLY - Honda Civic 6g VTi šedá + bílá
Zdeněk Sýkora – Motoforza s.r.o. – OKRUHY – Honda CRX
Michal Sklenář – RALLYCROSS – Honda CRX
Marek Horák – OKRUHY – Honda Civic 5g VTi

ODISS OIL s.r.o.

Oleje pro motorsport a osobní automobily – Motorové a převodové oleje, chladící a brzdové kapaliny, oleje do řízení

Aditiva – benzín, nafta a aditiva do oleje

Převodovka, chladící systém a údržba – Brzdové kapaliny

ABN baterie s.r.o.

Baterie značky BANNER – Řada: Starting (základní řada), Power (vylepšený startovací proud) a Professional (vylepšený startovací proud + vyšší váha – silnější desky), baterie značky VARTA, EXIDE a baterie ODYSSEY – oblíbené pro MOTORSPORT – vše u nás na prodejně.

STARÉ A NEFUNKČNÍ BATERIE VYKOUPÍME