Bojovník jménem Michal Sklenář v Rallycrossu, který jel s vozem Honda CRX ve dnech 31.5.-02.06. Závod se konal ve Fuglau v Rakousku. Po krásně rozjetém startu ve finálové jízdě následoval šok, kdy v první pravotočivé zatáčce přišla rána na zadní pravý roh jeho auta. Musel auto odstavit a tento závod pro něj bohužel skončil…
ale i tak to byla skvělá jízda, protože semifinále vyhrál s nejrychlejším časem.

Krátké vyjádření Michala Sklenáře:

Celý víkend se člověk snaží, aby stál ve finále v první řadě, start se povedl a zařadil jsem se na 2. místo, jenže v první pravotočivé zatáčce přišla rána, za zadní pravý roh a došlo k mému vytlačení z dráhy a bylo po závodech…skončil jsem mimo trať s poškozeným autem, do toho už auto nešlo nastartovat. Škody ještě nevíme. Vypadá to na ohlé řízení a možná těhlici. Více se dozvíme až doma na zvedáku….je to obrovská škoda, po tom, co jsme vyhráli semifinále s nejrychlejším časem. Děkuji mechanikům za celý víkend.