O víkendu ve dnech 4.-6.9.2020 se konal závod v Sedlčanské kotlině – RALLYCROSS. Zúčastnil se ho i jezdec Michal Sklenář se svým týmem. Jezdí zde již několik let a letos tomu nebylo jinak.

Michal Sklenář:
Víkend pro nás nemohl dopadnout lépe. Po přestupu z Historiků do divize STC 1600, byl můj tým včetně mne zvědav, jak se nám bude dařit, kdy už první dva závody napověděly, že to byla dobrá volba. Sobotní podvečerní první rozjížďku jsem vyhrál. Na nedělní ranní rozjížďku padla MOJE volba, obout mokré a měkké pneu, což se ukázalo jako úplný nesmysl a já dojel poslední. Do třetí rozjížďky jsem nastupoval s vědomím, že musím vyhrát a to se povedlo.Semifinále se nejelo, takže nás čekalo rovnou finále. Vzhledem k tomu, že naše finanční možnosti mi nedovolují koupit nové pneu, tak jedu většinou použité z rally a to byl jeden z problému při startech i ve finále, protože moje auto celý víkend neodjíždělo. Do samotného finále jsem nastupoval z druhé řady, start se mi opět nepovedl a já se zařadil na 5. místo.Nyní musím pochválit pořadatele za změnu trati po startu, kdy člověk může hned v prvním kole do Jokeru Lapu a samozřejmě za parádně připravenou trať, čehož jsem také využil a mohla začít stíhací jízda za co nejlepším výsledkem, který se povedl na výbornou a já mohl v cíli slavit fantastické první místo. Závěrem musím říct, že tohle bylo asi moje nejcennější vítězství, jakého jsem kdy dosáhl a za toto všechno patří velký dík mému malému, ale o to více úžasnému týmu v čele s Ondrou ze Silponix Racing, bráchovi, tátovi a DVH Racing teamu, pod kterým mám možnost závodit.