Bratři Hemerkovi měli jet už závod ČMPR Rally Hořovice, ale kvůli celosvětové situaci Covid-19 se tato rally zrušila. Domluvili jsme se společně, že pojedeme na RALLY ŽELEZNÉ HORY ve dnech 31.07.-01.08.2020.
Cca týden před samotným závodem jsme ještě udělali test, kde se řidič A. Hemerka a spolujezdec P. Hemerka s vozem seznámili, vyzkoušeli intercom a probrali detaily. 🙂
Pro nás to byla velká neznámá, nikdy jsme na tomto závodě nebyli. V pátek brzy ráno jsme vyjeli z Otrokovic, aby jsme byli na dohodnutý čas v Chrudimi. Dojeli jsme do servisní zóny a během toho, jak kluci najížděly tratě jsme postavili servisní zázemí a porozhlédli se kolem kolik pěkných aut dorazilo na tento závod. Konkurence byla vysoká a o tom to je. Večer jsme se ubytovali a v sobotu ráno se mohlo jít na věc.

 

Každou dojetou RZ se posádka zlepšovala. Šlo vidět, že Aleš má tzv. ,,v rukách“ hlavně i díky tomu, že sám jezdil závody do vrchu. Patrik jako nováček v navigování se rychle učil a celou posádku také díky dobrému navigování dovezl v pořádku do cíle.
Výsledky: 
41. místo z 136. přihlášených posádek
11. místo ve skupině A2

 

Děkujeme sponzorům za umožněný start v závodě DVH Racing
Díky mechanikům za odvedenou práci v servise
Firmě Protlum za kvalitní tlumiče
Rallyservice za skvělé fotky

 

Silponix Racing, DVH Racing, Protlum, Rallyservice