První závod letošní sezony 5.5. 2019 v Rallycrossu se zúčastnil jezdec Michal Sklenář s Hondou CRX.

Zeptali jsme se přímo Michala, jak samotný závod probíhal:

„Máme za sebou letošní první závod MMČR v Rallycrosse v Sedlčanech. V sobotu po příjezdu a rozbalení depa, co jsme stihli jen tak tak, začalo pršet a pršelo až do večerních hodin. V nedělním ranním volném tréninku byla trať skoro nesjízdná, plácali jsme se v blatě v nulové rychlosti jak na člunu… nevěřil jsem, že během dne se na tom bude dát závodit rychleji, jenže trať začala docela rychle osychat a už na 2 rozjížďku se dalo jen celkem slušné tempo. Svými rozjížďkami jsem prošel umístěním 3,1,3 a to mi dalo do semifinále druhou řadu. Semifinále jsem vyhrál, takže finále z 1 řady. Ve finále dobře naplánovaný JOKER LAP s mou rychlostí, dojeli jsme si pro krásné 1.místo ve třídě. Děkuji mému týmu, rodině a sponzorům – Deryl Van Hoorn, Silponix. Krásně zakončený závodní víkend.“